GoCamp-2017 уже у нас !

3 лют. 2017
Раді повідомити, що наша школа стала фіналістом проекту та цього літа буде проводити пришкільний мовний табір GoCamp! Заявки 203 шкіл з 24 областей України отримали найвищі бали в рамках конкурсного відбору проекту GoCamp2017. Їхні креативні завдання були особливо відзначені відбірковою комісією.

Нарешті, після напруженого, але надзвичайно цікавого процесу відбору, організаційний комітет оголосив перші школи, які вже за кілька місяців проведуть незабутні пришкільні табори GoCamp.
Що таке GoCamp?
GoCamp являє собою новий проект шкільних таборів з поглибленим вивченням інземних мов. За допомогою спеціально розробленої програми діти вчитимуться працювати в команді, спілкуватися в полікультурному середовищі, критично мислити і бути терпимими до інших.Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілківатися англійською з іноземними волонтерами та відпочити.
Проект має на меті навчити нове молоде покоління активних і свідомих громадян України, здатних до тривалого навчання, і готових до викликів 21-го століття, які могли б вільно володти іноземними мовами і бути відкритими до інших культур і досвідом.
Завдання учасників проекту: розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття; подолати мовний бар’єр; навчити дітей широко мислити, виходити за рамки одної дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами; сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду; зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання; подолати стереотипи серед іноземців щодо України; популяризувати волонтерський рух в Україні;
сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.
Що надає GoCamp школам:
*Тренінги для вчителів;
*Методичні матеріали;
*Активності та проектні роботи;
*Іноземного волонтера;
*24/7 підтримку.
I етап (кінець січня) – оргкомітет проінформує перші школи-учасниці про участь в пректі та познайомить їх з волонтерами.
ІІ етап (середина лютого) – ще більше шкіл отримають пoвідомлeння про участь в проекті та контакти своїх волонтерів.
ІІІ етап (початок березня) – ВСІ школи-учасниці проекту отримають офіційне повідомлення про участь і будуть запрошені на тренінг в квітні.

Це наймасштабніший освітньо-культурний проект в Україні із залученням іноземних волонтерів. За допомогою спеціально розробленої програми волонтери розвиватимуть у школярів цінності, компетенції та навички, яких вимагає сучасний світ. Ідея проведення належить GoGlobal – ініціативі громадської організації Global Office, діяльність якої сприяє інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно із цінностями вільного світу.

GoCamp стартував 10 жовтня з оголошення набору волонтерів з більш ніж 40 країн світу та конкурсу шкіл зі всієї України. Навчання розпочнеться в кінці травня. «Проект залучає школи незалежно від їхнього розміщення. Для дітей із віддалених населених пунктів спілкування з іноземним волонтером може справді змінити життя. Крім того, конкурсний відбір шкіл сприяє підвищенню якості та конкурентоспроможності української освіти, консолідує адміністрацію школи, вчителів, батьків та школярів навколо спільної мети», – зазначила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.