Таємничий світ трикутників. Відкритий урок

26 січ. 2017
«Те що ми знаємо - обмежене, а те чого не знаємо - нескінченне.» (П’єр – Симон Лаплас) Цей вислів відомого французького математика, механіка, фізика, астронома став епіграфом до відкритого уроку з геометрії у 7 класі, який був проведений 25 січня.

«Те що ми знаємо - обмежене, а те чого не знаємо - нескінченне.»
П’єр – Симон Лаплас
Цей вислів відомого французького математика, механіка, фізика, астронома вчитель математики Швець Л.М. обрала епіграфом до відкритого уроку з геометрії у 7 класі, який був проведений нею 25 січня.
На початку уроку учні розшифрували запропоновані учителем анаграми, таким чином дізнавшись тему уроку - "Сума кутів трикутника".
Виконуючи різноманітні завдання, діти пізнавали таємничий світ трикутників. Так, наприклад, розв'язавши завдання за готовими малюнками, семикласники дізнались, як застовуються на практиці теореми, що вивчались на попередніх уроках, а також зробили висновки,вміло аргументувавши свої відповіді. Протягом уроку учні працювали в парах,змагались у швидкості вирішення різнорівневих задач, були активні та відкриті до сприйняття знань.