Засідання педагогічної ради

26 груд. 2016

У перший день шкільних канікул,26 грудня, в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулося чергове засідання педагогічної ради. Було розглянуто ряд важливих питань: про рівень навчальних досягнень учнів за І семестр та відвідування ними школи (Інформація класоводів та класних керівників), про визначення третього предмету за вибором навчального закладу для проведення ДПА у 9 класі , про заходи з профілактики травматизму серед учнів та працівників школи,збереження їх життя та здоров'я, попередження порушень учнями поведінки та правопорушень, інші організаційні питання, що стосуються діяльності закладу та життя школи в цілому. Також було заслухано та обговорено доповідь вчителя математики Швець Л.І., яка атестується у поточному навчальному році. Учитель розповіла усім про форми і методи роботи, за допомогою яких вона не лише навчає своїх учнів математиці, а й розвиває у них навчальні та життєві компетенції .