Як зберегти красу природи?

7 трав. 2017
6 травня, з метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, розширення знань вихованців про красу та природні багатства рідного краю, була здійснена піша хода до лісу та його околиць.

6 травня, з метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, розширення знань вихованців про красу та природні багатства рідного краю, розвитку творчої уяви, фантазії дітей, уміння спостерігати, порівнювати; виховувати загальнолюдські цінності, вихователь Лещенко О.Л. організував з учнями, які залишаються в школі-інтернаті у вихідні, піший похід до лісу та околиць. Проблемне питання, яке вихователь поставив перед вихованцями, було "Як зберегти красу природи?". Аби на власному досвіді перепевнитись, що відповідь на питання - в діях і вчинках людей, діти прибрали лісову галявину від сміття, яке залишили люди, відпочиваючи там. Вихователь подякував дітям, та наголосив, що ліс- це національний скарб, тому обов'язок кожного - дбайливо ставитись до нього.
Задоволені від зробленого, та заряджені природньою енергією, діти влаштували фотосесії в лісі та на його околиці.