В гостях в новому сімейному кафе

6 трав. 2017

5 травня наші вихованці з числа позбавлених батьківського піклування разом з вихованцями Олександрійського будинку дитини, стали учасниками розважальної програми з нагоди відкриття сімейного кафе "Мітла" за запрошенням його власника , Федюка Бориса Івановича. Очі дітей сяяли від щастя під час ігор та розваг, які проводились спеціально для них ведучими програми. акторами та аніматорами. З цікавістю та захопленням юні глядачі спостерігали за фокусами та іншими номерами, які виконували артисти спеціально для них .
Вихованці та колектив школи щиро вдячні Федюку Борису Івановичу , а також усім акторам та аніматорам за подаровані дітям хвилини щастя та теплоту душі.