День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 трав. 2017
Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначили 72-гу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. По всій країні відбувались заходи, присвячені цій даті. Учні та педагоги нашої школи теж взяли участь в урочистій ході та мітингу до Дня перемоги.

Учні та педагоги нашої школи теж взяли участь в урочистій ході та мітингу до Дня перемоги. Святкову колону школи, а згодом і усього селища, очолили наші майбутні захисники - кадети, які несли гірлянду пам'яті до Обеліску слави, де був проведений мітинг для усіх мешканців нашого селища. Протягом мітингу лунали слова подяки нашим захисникам, котрі не рахуючись з власним життям зробили свій неоціненний внесок у перемогу над нацизмом. Наприкінці заходу за традицією відбулось покладання квітів до підніжжя Обеліску слави . Також в знак пам'яті та пошани діти та дорослі поклали квіти до пам'ятної дошки на честь нашого односельця,Олександра Басака, який зовсім юним загинув на сході нашої країни, захищаючи її цілісність, наш спокій і наше життя.