13 вер. 2017

Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай!

В межах Тижня знань безпеки життєдіяльності "Ми - за безпеку руху!" у нашій школі проходять виховні заходи. Так, сьогодні, 13 вересня, у п'ятому класі відбувся пізнавально-розважальний захід "Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай".
11 вер. 2017

Ми - за безпеку руху!

Сьогодні, 11 вересня, в нашій школі стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Ми - за безпеку руху!".
1 вер. 2017

Перший урок-2017

1 вересня, після урочистостей, присвячених Дню знань, в усіх класах школи пройшов вже традиційний Перший урок. Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле.
1 вер. 2017

Свято Першого дзвоника

Світлий вересень в школу скликає У чудовий, і радісний час. Школа двері для нас відчиняє І запрошує в затишний клас!
30 серп. 2017

Закриття обласного семінару-наради

Сьогодні, 30 серпня, завершив свою роботу обласний семінар-нарада в рамках проекту "Захисник Кіровоградщини" на базі нашої школи. Тож в останній день учасники складали іспити у формі взаємонавчань за результатами практичних занять та тренінгів.
30 серп. 2017

"Захисник Кіровоградщини". День другий

Як ми вже повідомляли, учора на базі нашої школи розпочав свою роботу обласний семінар-нарада з учителями та викладачами предмета "Захист Вітчизни", керівниками гуртків та психологами.
28 серп. 2017

Обласний семінар-нарада. День перший

Сьогодні, 28 серпня, на базі нашої школи розпочав роботу триденний обласний семінар-нарада з учителями та викладачами предмета "Захист Вітчизни", керівниками гуртків, психологами. Захід проводиться в рамках обласного етапу патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини" та підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).
24 серп. 2017

З Днем Незалежності України!

Вітаємо зі святом нашої Незалежності! Добра, світла і гармонії у наших душах! Любові і щирості в наших серцях!
23 серп. 2017

З Днем Державного Прапора України!

Сьогодні у прапора рідного нашого свято, Нехай він живе ще багато-багато віків!!! У нього у пам'яті щастя і горя багато. Любов передати до нього не вистачить слів!!!
22 серп. 2017

Чекаємо з нетерпінням!

З 28 серпня до 30 серпня 2017 року в смт. Пантаївка на базі Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Кіровоградської обласної ради (вул. Шкільна 1) буде проведений семінар-нарада з викладачами предмету «Захист Вітчизни», керівниками гуртків, психологами.