Пісенний конкурс "Сузір'я"

4 трав. 2017

Яскраве, видовищне та сповнене високих емоцій свято відбулось сьогодні в нашій школі. "Сузір'я" - так називається традиційний конкурс на звання "зірки" нашої шкільної естради. Раніше ми повідомляли про відбірковий тур , котрий відбувся місяць тому і за результатами якого у фіналі сьогодні брали участь найяскравіші зірочки нашої школи. Конкурс проходив у трьох вікових номінаціях - 7-9 років, 10-13 та 14-17 років. Гучними оплесками та яскравими добрими усмішками обдаровували глядачі та члени журі усіх без виключення конкурсантів, які і справді подарували усім присутнім у залі незабутні хвилини радості та естетичного задоволення. Хвилювались усі - і організатор конкурсу, вихователь школи, а за покликанням душі і музичний керівник, Переверзєв Юрій Михайлович, і наші юні співаки, і глядачі, котрі вболівали за кожного з учасників однаково.
Журі очолила Юлія Колесник - диригент військового оркестру в/ч 2269 Національної гвардії України м.Олександрії (до речі вона є єдиною жінкою в Україні, яка керує військовим оркестром), членами журі були запрошені гості - викладачі та студенти Олександрійського вищого педагогічного коледжу ім.В.Сухомлинського (директор Гайдук С.М.) , а також представник спонсорів конкурсу.
У перевах між номінанціями порадували глядачів своїми чудовими виступами студенти педагогічного коледжу, зал вітав їх оваціями та бурею аплодисментів. Серед майбутніх педагогів виступав і наш колишній випускник Поперешніченко Володимир який просто зачаравув усіх своїми піснями та невимушеним спілкуванням із залом.
Тож конкурс перетворився на справжнє співоче свято молодих виконавців.
Журі було дуже складно визначити, хто ж отримає звання найяскравішої "зірки" нашого шкільного сузір'я. Але конкурс є конкурс, і після тривалого обговорення голова журі нарешті оголосила результат: головною зіркою стала Анна Антонова, учениця 11 класу. Вже вкотре цього року ми вітаємо Аню з успіхом, цього разу на сцені, та бажаємо ще більшої удачі в майбутньому!
Від усієї душі дякуємо спонсорам наших конкурсантів:ФК "Олександрія (президент - Кузьменко С.А.), НВК "Агросвіт" (генеральний директор Недобиткін В.О.), П.П."Слов'яночка", П.П. "Колега" , П.П. Огієнко О.Б., та інших благодійників, які ще яскравіше запалили оченята наших юних зірочок своїми подарунками.