День цивільного захисту

14 квіт. 2017

Днем цивільного захисту завершився 14 квітня Тиждень безпеки життєдіяльності "Безпека у твоєму житті", який проходив в нашій школі-інтернаті з 10 по 14 квітня. День цивільного захисту щороку проходить в нашій школі організовано, змістовно й цікаво. Розпочався він з загальношкільних зборів, під час яких заступник начальника цивільного захисту закладу ще раз нагадав усім основи цивільного захисту і правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, ознайомив усіх з планом проведення заходів. З метою перевірки знань учнів правил надання першої невідкладної допомоги, медсестра школи дала кожному класу завдання з вказаної теми. Після зборів у класах учні разом з класними керівниками готували теоретичні та практичні завдання з першої допомоги, які вони представили на лінійці пізніше.
Перед лінійкою по симгналу шкільного дзвінка відбулось практичне відпрацювання загальної евакуації .
А після лінійки на шкільному спортивному майданчику відбулась зустріч з рятівниками ДПРЧ селища Пантаївки. Під час зустрічі рятівники нагадали усім правила пожежної безпеки, розповіли про свою роботу та її особливості, відповідали на запитання дітей, провели серед учнів змагання на швидкість одягання костюма рятівника та на швидкість і правильність дій рятівників під час пожежі. Після спілківання та змагань рятівники продемонстрували свої дії під час пожежі, об'єктом послугувало розпалене вогнище у спеціально відведеному місці.