Заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці завершення Другої світової війни

6 трав. 2017

З 3 по 5 травня в Олександрійській школі-інтернаті проводились тематичні заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці завершення Другої світової війни, антитерористичній операції на сході України, визволенню України від фашистських загарбників.Так, в шкільній бібліотеці було оформлено виставку літератури, присвяченої згаданим подіям. У класах проводились тематичні години спілкування, бесіди та виховні години, діти переглядали документальні фільми з історії Другої світової війни та сучасної історії - АТО. 4 травня учні 1-4-х класів взяли участь у конкурсі малюнків та розмальовок, а 5 травня учні всіх класів прсвятили свої малюнки на асфальті вищеназваним подіям.