Все буде GoCamp!

12 квіт. 2017

Як ми вже повідомляли на початку лютого, наша школа отримала можливість взяти участь у міжнародному проекті Go Camp - новому форматі табору, який має на меті виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.
11 квітня у Києві завершився третій етап тренінгів для вчителів, які разом із іноземними волонтерами уже наприкінці цієї весни почнуть проводити пришкільні табори GoCamp у всіх куточках України. Тренінги проходили на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка.
Неймовірні враження від тренінгів привезла з собою і вчитель англійської мови нашої школи Колосай А.В., і не лише враження, а й масу позитивних емоцій та ентузіазму, безліч нових сучасних методик викладання іноземної мови, які має намір випробувати разом з волонтером з Фінляндії Kalle Vikman та нашими вихованцями вже зовсім скоро - у пришкільному літньому таборі Go Camp-2017. Деякі з них вже навіть розпочала використовувати на сьогоднішніх уроках.
Дякуємо команді Go Camp за подаровану нашим вихованцям можливість взяти участь у цьому грандіозному проекті! Саме ви та ваша небайдужість надихаєте нас, вчителів, на бажання змінювати систему освіти, на подальші кроки та розвиток. Саме завдяки вам у нас відбудеться табір GoCamp,що є свіжим подихом до змін та виховання наших учнів як нових громадян.
Щиро дякуємо British Council Ukraine та його тренерів Світлану, Ірину, Наталю та Leslie,тренінги яких відвідала наша вчителька, а також U.S. Embassy Kyiv Ukraine за чудову незвичайну подію, яка чекає на наших дітей незабаром!
Тож, обов'язково "Все буде GoCamp!" © ♥
#UkraineGoesGlobal #GoCamp2017