Інтегрований урок "Намалюю вітер"

7 квіт. 2017

Сьогодні, 7 квітня, в рамках Тижня початкових класів у 4 класі нашої школи пройшов відкритий інтегрований урок з читання та образотворчого мистецтва, тема уроку - "Намалюю вітер". Метою такого незвичайного уроку було не тільки вдосконалювати навички свідомого виразного читання поезії, формувати вміння працювати над текстом, а й помічати в поезії засоби художнього слова, розвивати творчу уяву, образне мислення і втілювати його в прикладному мистецтві, виховувати любов до мистецтва в різних його жанрах. Зважаючи на обрану вчителем тему уроку, діти говорили про вітер, як природнє явище, яке найбільше проявляє себе навесні, описували його за допомогою художніх засобів (епітетів та метафор), читали та декламували вірші про нього, шукали рими у віршованих рядках, аналізували їх. А після обговорення та віршів, дітям було запропоновано зобразити вітер на папері за допомогою фантазії та уяви, зобразивши його через речі, на які він діє.