Тиждень початкових класів.День третій

5 квіт. 2017
Сьогодні, 5 квітня, третій день Тижня початкових класів був також багатий на події, як і попередні дні.

Так, у першому класі пройшов відкритий урок математики по темі "ЛІЧБА В МЕЖАХ 20. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ І ПРИКЛАДІВ. РОЗПІЗНАВАННЯ ТРИКУТНИКІВ ". Протягом уроку діти разом з героєм мультфільму Капітошкою, який з'являвся на екрані на початку кожного з етапів уроку, закріпили прийоми додавання і віднімання в межах 20, що ґрунтуються на нумерації чисел, показали свої вміння розв’язувати задачі, порівнювати вирази; повторили властивості води та розкрили її значення для природи; розвивали навички швидких обчислень, розпізнавали трикутники, показали усім присутнім на уроці гостям свої вміння працювати колективно, швидко знаходити правильний варіант відповіді. Звичайно ж, весь урок проходив в ігровій формі, що дпомогло першокласникам почуватись вільно і справлятись із пропонавиними завданнями весело та завзято.

Крім відкритого уроку у першому класі, сьогодні відбулися цікаві та веселі змагання для учнів 1-4 класів - КВК «Юні знавці природи». У конкурсі взяли участь команди "Еверест", "Ерудити", "Капітошки" і "Ананаси". Хотілось би зазначити, що назви своїм командам діти обрали самі, підібравши до них девізи та підготувавши представлення своїх команд. Цікаві та веселі завдання різноманітних пізнавальних конкурсів не лише розвивали інтерес до уроків природознавства та сприяли розвитку інтелекту, ерудиції, пам'яті, а й формували цілісне уявлення про світ і його мешканців, спонукали дітей до повторення вивченого матеріалу на уроках природознавства. Відповідаючи на запитання, відгадуючи загадки та вирішуючи кросворди, учні вчились використовувати вивчений матеріал в нестандартних умовах,виховували поведінкову культуру, культуру спілкування в груповій роботі: вміння вислуховувати, доброзичливо і коректно вести дискусію, гідно радіти перемозі і приймати поразку; любов до Батьківщини, бережливе ставлення до неповторної краси рідного краю та навколишнього середовища; сприяти становленню гармонійних взаємовідносин людини з довкіллям; вчили правилам поведінки під час відпочинку на природі.

Третій день Тижня початкових класів закінчився спільною екологічною акцією "Прикрась подвір'я квітами". Всі учні 1-4 класів разом з класоводами та вихователями вийшли на шкільне подвір'я та завзято почали впорядковувати клумби : розпушували землю, висаджували та сіяли квіти та декоративні рослини. Спільна праця та приклад дорослих ще більше здружили дітей. Тепер усі з нетерпінням будуть чекати, коли впорядковані та засаджені малечею клумби забуяють квітковим різнобарв'ям.