День п'ятий (останній) Тижня початкових класів

7 квіт. 2017

День п'ятий, останній, Тижня початкових класів "А вже весна, а вже красна.." закінчився сьогодні дивовижним екологічним тренінгом-подорожжю для усіх учнів початкової школи. Метою заходу було збагатити знання дітей про лікарські дерева України, ознайомити з народними традиціями лікування рослинами і показати відображення цієї теми в легендах прикметах, прислів’ях. Цікаві та пізнавальні завдання на кожній із "зупинок" протягом "подорожі" щоразу викликали величезний інтерес в учнів, адже крім наліпок, які вони отримували за правильні відповіді, діти дізнавались багато нового й дивовижного про дерева, які ростуть навколо нас, навіть на шкільному подвір'ї. Під час подорожі на дітей чекали такі зупинки: “Лікарські дерева України”,“Що росте у лісовому домі”,“З природою живи у дружбі”,“Гра “Поле чудес”,“Впізнай мене”,“Музей природи”,“Буду я природі другом “, “Фіточай”. Історії, легенди та оповідання про різні дерева звучали у виконанні вчителя та учнів. На останній зупинці усіх присутніх почастували справжнім живильним фіточаєм, солодким та запашним, зі смачним печивом.
Ця пізнавальна подорож була останнім заходом Тижня початкових класів. Тож після заходу були оголошені результати Тижня,а найактивніші з учасників різноманітних заходів, яких визначили по кількості наліпок на особистих накопичувальних картках, були нагороджені призами - цукерками та іграшками.