День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 трав. 2016

Сьогодні в Україні відзначається 71-ша річниця Перемоги над нацизмом, день пам'яті жертв Другої світової війни .Наш народ вшановує пам'ять тих, хто загинув під час тієї страшної війни 1939 – 1945 років. Боротьба українців під час Другої світової війни є уособленням героїзму та жертовності, непереможної сили духу.
Тому, сьогодні педагоги, працівники, учні та батьки учнів нашої школи разом з жителями селища Пантаївки взяли участь у заходах, присвячених цій пам'ятній даті. Мітинг відбувся традиційно біля Обеліска Слави , де усі присутні вкотре згадали про безсмертний подвиг наших дідів та прадідів , подякували ветеранам, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску.
Земний уклін усім, хто на фронті та в тилу кував перемогу, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.