Вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Лінійка-реквієм

26 квіт. 2016
Сьогодні, 26 квітня, у День пам'яті Чорнобильської трагедії , відбулася загальношкільна лінійка-реквієм, яка розпочалась рядками вірша "Чорнобильцям-ліквідаторам" , написаним учнем 9 класу нашої школи Нікітою Дубровіним.

Нікітою Дубровіним:

...І знов настав скорботний час
Згадати тих в черговий раз,
Життя хто наше захистив,
Своє ж, натомість, положив.
І йшли вони вперед, не знавши,
Про небезпеку ту страшну.
Та лиш хоробрість в серці мавши,
Здолали вбивцю мовчазну.
Вже 30 років як пройшло,
Та серця біль нас не залишить.
І хтозна, як все б там цвіло,
Але ніхто вже й не напише.
(Чорнобильцям-ліквідаторам. Нікіта Дубровін, 9 клас)
Дев'ятикласники нагадали усім присутнім про недалеку ще історію чорнобильської трагедії, про негативний вплив аварії на стан навколишнього середовище та здоров’я людей. Розповіли про подвиг людей, які не шкодуючи свого життя, брали безпосередню участь у гасінні пожежі та ліквідації наслідків тієї страшної аварії . Учні та педагоги вшанували пам'ять загиблих та померлих пізніше від страшного впливу радіації ліквідаторів хвилиною мовчання...