28 квітня - Всесвітній День охорони праці

28 квіт. 2016
Протягом Тижня ОП , присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці, з 21 по 28 квітня згідно плану в нашому закладі пройшла низка профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресам та їх потенційним наслідкам на робочому місці .

Сьогодні, 28 квітня, - Всесвітній день охорони праці.У 2016 році цей деньі за рекомендацією МОП відзначається під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
Протягом Тижня ОП , присвяченого Всесвітньому Дню охорони праці, з 21 по 28 квітня згідно плану в нашому закладі пройшла низка профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресам та їх потенційним наслідкам на робочому місці : відкриття Тижня з інформаційної хвилинки по структурних підрозділах «Безпека праці в професії»;засідання оргкомітету з питань планування проведення Дня охорони праці; виготовлено стенд до Всесвітнього дня охорони праці;проведено консультації «Надаємо відповіді з питань охорони праці»; підготовлено матеріали з актуальних проблем охорони праці, профілактики стресу;демонстрація відеороликів з питань охорони праці для учнів та працівників школи; здійснено контроль стану електрообладнання в навчальних кабінетах, пральні, їдальні, котельні та перевірку документації з ОП, БЖД; проведено бесіди для учнів 1-11 класів «Поведінка під час грози", "Допомога потерпілому від удару блискавки»; проведено робочі наради по структурним підрозділам до Дня охорони праці «Стрес на робочому місці: колективний виклик» та бесіди «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для учнів, спрямованих на роз’яснення причин виникнення стресів та їх запобігання.
Сьогодні, 28 квітня, відбулась підсумкова нарада з підбиття підсумків Тижня охорони праці.