Подяки учням за активну участь у Всеукраїнській акції

25 квіт. 2016

Подяки від Президента ВПСК "Захист" м.Олександрії отримали наші учні, які взяли активну участь у Всеукраїнській акції "Збору та утилізації пластикових кришок" для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Наша школа вже давно підтримує тісний зв'язок з воїнами АТО та волонтерами м.Олександрії, які їм допомагають , з ВПСК "Захист" , про що ми писали вже не раз у стрічці новин.
Бажаємо нашим захисникам, щоб усі повернулися з війни живі і здорові!