Фоторепортаж з Києва нашої юної тележурналістки Анни Антонової

28 квіт. 2016
Як уже повідомлялося, 20 квітня в КДПУ імені В. Винниченка відбулося нагородження переможців конкурсів на телесюжети, відеопоезії, конкурсу лонгрідів «Media Open Space», конкурсу «Шкільна журналістика». Враженнями від поїздки ділиться наша юна тележурналістка Анна Антонова.

Приємною несподіванкою стало те, що учні нашої школи Аня Антонова та Олег Хирса вибороли переможні місця з дипломом І місце, та дипломом гран-прі. Учні одержали цінні подарунки.
Анна Антонова за відеоряд «Шкільні новини» була ще й нагороджена поїздкою до міста Києва з екскурсіями до студій провідних телеканалів України.
Враженнями від поїздки ділиться наша юна тележурналістка: «Безліч приємних емоцій від спілкування з професійними тележурналістами, такими як: Іван Гребенюк, Марічка Падалко (канал 1+1) та екскурсовода каналу «112 Україна» Діани Глазунової. Робота з монтажу, редакторська робота, маштабне телеобладнання, операторська діяльність, інформаційна безпека, прямий репортаж – всім цим керує велика дружня команда ТСН над створенням якісного медіа-продукту.
Велике спасибі «Media-кузні» за нові знайомства, безліч позитивних емоцій та незабутні враження».
Адміністрація Олександрійської школи-інтернату висловлює щиру подяку організаторам конкурсу та групі підтримки студентів факультету журналістики КДПУ імені В. Винниченка за створений «Media-фест», підтриманий Британською радою в Україні в межах програми «Активні громадяни», а також Вікторії Салогуб, Ірині Ткаченко, кандидату філологічних наук, старшому викладачеві кафедри видавничої справи та редагування, Дмитрові Шульзі кандидатові філологічних наук, старшому викладачеві кафедри видавничої справи та редагування Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПОЇЗДКИ ДИВІТЬСЯ У СЛАЙДШОУ