Вітаємо переможницю!

12 трав. 2017
Учениця 5 класу нашої школи Оля Пуханова взяла участь та виброла ІІ місце у віковій категорії 10 – 11 років у змаганнях з військово-спортивного багатоборства у форматі 2 в 1, які пройшли 7 травня в м. Олександрії.

Вітаємо переможницю!
Учениця 5 класу нашої школи Оля Пуханова взяла участь та виброла ІІ місце у віковій категорії 10 – 11 років у змаганнях з військово-спортивного багатоборства у форматі 2 в1, які пройшли 7 травня в м. Олександрії.
Загалом у змаганнях брали участь 92 юних спортсмена.
Олександрію представляли ПСК «Захист», та СК «Слов'янський Ринг». В якості гостей завітали команди з м. Кропивницького, та м. Благовіщенського (колишня Ульянівка).
Організатором змагань виступив Патріотичний спортивний клуб «Захист».
Усі учасники турнірів показали себе гідно і отримали цінний досвід. Спортсменів від ПСК «Захист» підготували тренери Ярошевський А.В., Торожнюк С.В., Кравченко О.М., Скрипник А.В., Артемюк А.А.