Посвята в кадети. 5-6 класи

18 трав. 2017
Сьогодні, 18 травня, у нашій школі відбулась довгоочікувана урочиста подія - Посвята в кадети учнів 5 та 6 класів. До цієї події учні, вихователі та вчителі готувались протягом усього навчального року.

Нарешті мрія збулась і 37 учнів двох класів сьогодні склали Присягу на вірність українському народові. Присягу приймали офіцери військової частини №2269 м.Олександрії майор Сєрдєчний В.О., капітан Антонєнко О.О., ст.лейтенант Скляр В.А., лейтенант Хруль Р.В.. Увесь захід супроводжував військовий оркестр частини під керівництвом Колесник Юлії, яка вже стала другом не лише для наших старших кадетів, а й для усієї школи. На урочистостях з цієї нагоди також були присутні та висловили напутні слова кадетам помічник депутата обласної ради Литвин А.В., військовий комісар Балабуха О.С., селищний голова Бульба І.В., настоятель церкви Христа Спасителя м.Олександрії отець Сергій. Перед кадетами виступив також вихователь 6, тепер вже кадетського класу, заступник голови олександрійського підрозділу "Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО" "Побратими України" Лещенко О.Л.. Від імені батьків з привітаннями та напутніми словами виступили мами кадетів Сьоміна В.О. та Кривчик Г.П.. Винуватців урочистостей привітали також і друзі по школі.