28 лют. 2019

Справжні цінності в житті людини

"Справжні цінності в житті людини" - такою була тема відкритого уроку зарубіжної літератури за повістю В Г. Короленко «Сліпий музикант» у 6-б класі вчора, 27 лютого.

Добро починається з тебе

Вчора, 26 лютого, в 3 класі ліцею пройшов відкритий виховний захід «Добро починається з тебе» в межах декади педагогічної майстерності.

"Весну-красну зустрічаймо!"

25 лютого в межах декади педагогічної майстерності в 5 класі відбулася конкурсно-розважальна програма "Весну-красну зустрічаймо!".
27 лют. 2019

Брейн-ринг «Наркотик чи життя?»

«Життя саме по собі — ні благо, ні зло; воно вмістилище і блага, і зла, дивлячись по тому, на що ви самі його перетворите». М. Монтень Цей вислів послугував епіграфом до виховного заходу у формі брейн-рингу «Наркотик чи життя?», який пройшов 26 лютого у 8 класі.
26 лют. 2019

Захист навчально-виховного проекту "Очі- дзеркало душі"

Сьогодні, 26 лютого, в межах декади педагогічної майстерності відбувся відкритий захід - захист навчально-виховного проекту в 6-а класі. Протягом місяця учні класу працювали над темою "Очі- дзеркало душі", досліджуючи різні аспекти оголошеної проблеми.

Тиждень науки і техніки

25 лютого в ліцеї відкрився Тиждень науки і техніки.

"Колосок"-осінній-2018

Вчора, 25 лютого, під час традиційної щотижневої лінійки відбулося нагородження учнів ліцею, які брали участь у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок"-осінній-2018, що пройшов 29 листопада 2018 року.
25 лют. 2019

Відкрита класна година "Життєві цінності"

22 лютого в межах декади в 11 класі пройшла відкрита класна година, тема якої є справді актуальною для старшокласників - "Життєві цінності".
24 лют. 2019

Клуб вихідного дня

Пташкам ми насиплемо у годівничку І крихти смачненькі, пшоно і пшеничку! Щоб птиці щоранку могли прилітати І співом веселим весну зустрічати!
23 лют. 2019

Вікторина «Найрозумніший»

22 лютого в межах декади педагогічної майстерності в 4 класі ліцею пройшла інтелектуальна гра-вікторина «Найрозумніший», яку провела класовод Агеєва Ю.В. .