"Колосок"-осінній-2018

26 лют. 2019
Вчора, 25 лютого, під час традиційної щотижневої лінійки відбулося нагородження учнів ліцею, які брали участь у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок"-осінній-2018, що пройшов 29 листопада 2018 року.

Метою конкурсу є наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналіз та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.
Нагадаємо, що кожного року учні нашого закладу беруть активну участь в різноманітних міжнародних та всеукраїнських предметних конкурсах та отримують нагороди від оргкомітетів за виявленні знання та ерудицію.