9 трав. 2019

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, учні та педагоги нашого ліцею взяли участь в урочистостях, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
1 трав. 2019

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо нашу команду футболістів, яка посіла перше місце у змаганнях серед команд області з міні-футболу.
28 квіт. 2019

Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять

33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Тож минулого тижня, 26 квітня, в ліцеї пройшов урок-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять » для учнів 5- 10 класів.
22 квіт. 2019

Клуб вихідного дня

Минулих вихідних, крім відпочинку й розваг на свіжому повітрі, діти, які залишилися в ліцеї на вихідні, дізналися багато нового та займалися цікавими справами.
21 квіт. 2019

День довкілля

Вчора, 20 квітня, в Україні відзначався День довкілля. Щороку у третю суботу квітня українці, які переймаються питаннями довкілля, проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.
15 квіт. 2019

Вітаємо наших легкоатлетів❗️

Нещодавно в м. Кропивницький проходив відкритий Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. та 2004 р.н. і молодші пам’яті ЗТУ В.К.Іванця.
15 квіт. 2019

Вітаємо наших юних спортсменок Марію Пуріхову та Аліну Турбаєвську❗️

Вітаємо наших юних спортсменок Марію Пуріхову та Аліну Турбаєвську, які вибороли І та ІІ місце відповідно у чемпіонаті України з грепплінгу та панкратіону, який відбувся 12-14 квітня в Білій Церкві.
10 квіт. 2019

Географічний калейдоскоп

Вчора, 9 квітня, в межах Тижня охоронця і захисника природи в ліцеї пройшла інтелектуально - розважальна гра "Географічний калейдоскоп".
8 квіт. 2019

Тиждень охоронця і захисника природи

Сьогодні, 8 квітня, в ліцеї розпочався Тиждень охоронця і захисника природи. Учні ліцею взяли участь у цікавому та динамічному квесті "У світі природи".
7 квіт. 2019

Клуб вихідного дня

Мрія… Це загадкове слово завжди нас манить і інтригує. Без мрій немає майбутнього. Вчора, 6 квітня, яскраво світило весняне сонечко, і діти, які залишилися в ліцеї на вихідні дні, мали змогу зобразити свої дитячі мрії в малюнках на асфальті.