5 квіт. 2019

Чарівний світ української книги

В межах Тижня дитячої та юнацької книги 4 квітня для учнів 5 класу був проведений бібліотечний урок "Чарівний світ української книги".
3 квіт. 2019

Екскурсія до бібліотеки

Сьогодні, 3 квітня, в межах Тижня дитячої та юнацької книги, у бібліотеці ліцею було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою “У світі книги чарівної”. До бібліотеки завітали маленькі гості, учні 3 класу.
1 квіт. 2019

Тиждень дитячої та юнацької книги

1 квітня в ліцеї відкрився Тиждень дитячої та юнацької книги.
1 квіт. 2019

Вітаємо наших спортсменів❗️

З 22 по 23 березня вихованці нашого ліцею взяли участь у Відкритому чемпіонаті Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств, з розділу «Бойове двобортсво», пам'яті Максима Бендерова.
29 бер. 2019

Фестиваль педагогічних ідей

Під час засідання педагогічної ради, яке відбулося в ліцеї 28 березня, вчителі, які атестуються, продемонстрували всі свої надбання за атестаційний період та досягнення у застосуванні новітніх методів навчання та виховання.
22 бер. 2019

Квест-гра «Щастя – це ми!»

21 березня в ліцеї відбулася чергова квест-гра «Щастя – це ми!», приурочена до Всесвітнього дня щастя, який відзначається 20 березня, та закінченню ІІІ чверті.
22 бер. 2019

Тиждень психології

Вчора, 21 березня, в межах Тижня психології учні школи продовжували знайомитися із захоплюючим світом психології.
20 бер. 2019

«Загадкові друдли» та інші цікавинки

Сьогодні, 20 березня, в межах Тижня психології учні 3 класу активно працювали над розвитком своєї креативності та уяви на занятті «Загадкові друдли».
19 бер. 2019

Весняна толока

Сьогодні, 19 березня, в нашому ліцеї було проведено день великого прибирання. У весняній толоці взяли участь усі - учні всіх класів, вчителі, вихователі та працівники закладу.
19 бер. 2019

Великий психологічний турнір «Я у світі. Світ в мені»

Сьогодні, 19 березня, в межах Тижня психології пройшов Великий психологічний турнір «Я у світі. Світ в мені». В турнірі взяли участь дві збірні команди хлопчиків та дівчаток 6-а, 6-б та 7 класів.