Літній табір-2018. ЗакриттяЛітній табір. День друзівЛітній табір-2018. День Америки та КанадиТабір відпочинку-2018. День Італії та ФранціїЛітній табір. День Індії та Греції

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

11 черв. 2018
Літній табір-2018. Закриття
Ось і закінчився літній відпочинок у пришкільному таборі "Струмок". Останній день цьогорічної табірної зміни залишиться в пам'яті наших вихованців та педагогів особливими спогадами, адже він був насичений особливими "приємностями" та подіями.

8 черв. 2018
Літній табір. День друзів
8 червня в нашому пришкільному таборі відпочинку був День друзів. І знову подій та творчих справ було безліч на радість дітворі.

7 черв. 2018
Літній табір-2018. День Америки та Канади
Сьогодні, 7 червня, в пришкільному таборі відпочинку проходив День Америки та Канади. Яскраві та емоційні заходи тривали протягом всього дня.

6 черв. 2018
Табір відпочинку-2018. День Італії та Франції
6 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Італії та Франції. Розпочався день з зарядки та трудового десанту, а далі - цікаві тематичні події.

5 черв. 2018
Літній табір. День Індії та Греції
5 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі « Струмок» - День Індії та Греції .

4 черв. 2018
Літній табір. День Китаю та Румунії
4 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Китаю та Румунії.В першій половині дня всі заходи були пов’язані з Китаєм, друга - з Румунією.