Тиждень науки і техніки

26 лют. 2019
25 лютого в ліцеї відкрився Тиждень науки і техніки.

25 лютого в ліцеї відкрився Тиждень науки і техніки. Протягом тижня, учні закладу будуть брати участь в предметних заходах з математики, фізики, інформатики та хімії, оскільки метою Тижня є розширити і поглибити знання учнів про вказані природничо-математичні дисципліни, розвивати допитливість,творчу фантазію, дати уявлення про значення точних наук в житті людини, виховувати потяг до навчання, підвищити мотивацію учнів до участі у тижні математики та інформатики.
Під час заходу відкриття Тижня прозвучали вірші, пісні та короткі розповіді про вказані науки, продемонстровано ряд відео про останні досягнення науки і техніки. Організатори Тижня оголосили план проведення заходів.
Тож чекаємо на цікаві події. Успіхів та натхнення всім!