Брейн-ринг «Наркотик чи життя?»

27 лют. 2019
«Життя саме по собі — ні благо, ні зло; воно вмістилище і блага, і зла, дивлячись по тому, на що ви самі його перетворите». М. Монтень Цей вислів послугував епіграфом до виховного заходу у формі брейн-рингу «Наркотик чи життя?», який пройшов 26 лютого у 8 класі.

М. Монтень
Метою заходу, який проводив вчитель інформатики, вихователь Швед В.Г., було пропагувати здоровий спосіб життя, викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, які завдають великої шкоди здоров’ю людини, розвивати логічне мислення, кмітливість, вміння та навички міркування, свідоме ставлення до здобуття знань, вміння знаходити вихід із нестандартної ситуації; виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння самостійно оцінювати їх, виховувати цілеспрямованість, упевненість у собі, увагу, самостійність; спонукати дітей до роздумів, впроваджувати інноваційні технології.
Захід проходив у вигляді змагання команд, які мали розв’язувати завдання, підібрані вчителем, уміти висловлювати суперникам, журі і вболівальникам свої думки, аналізувати відповіді суперників.
Протягом заходу учні змагались в 4-х турнірах, в ході яких перевірялись їхні знання про наркоманію та її шкідливі наслідки.