Вікторина «Найрозумніший»

23 лют. 2019

22 лютого в межах декади педагогічної майстерності в 4 класі ліцею пройшла інтелектуальна гра-вікторина «Найрозумніший», яку провела класовод Агеєва Ю.В. . Метою заходу було перевірити та поглиблювати знання учнів з різних навчальних дисциплін, розвивати пам’ять, логічне мислення, увагу, уміння швидко знаходити правильну відповідь; виховувати інтерес до навчання, повагу до оточуючих, почуття товариськості.
Змагання проходило в кілька раундів, в ході кожного з яких учні за 1 хвилину мали дати відповіді на низку запитань двох обраних категорій. Звичайно ж, кожен прагнув перемогти й усі діти активно працювали та виявили гарні знання з української мови, математики,читання і позакласного читання,громадянської освіти,природознавства,музики,образотворчого мистецтва і праці, основ здоров’я, фізкультури і спорту.
У фіналі за перемогу боролися найактивніші та найрозумніші.
Крім запитань з різних категорій, дітям пропонувалось розгадати ребуси, виконати творчі завдання, а фізкультхвилинки додавали енергії та завзяття.