3 лют. 2019

Клуб вихідного дня

Цими вихідними наші вихованці проводили вільний час цікаво та змістовно, адже в межах КВД (клубу вихідного дня) для них завжди є чим зайнятися, усім є справи до смаку.
29 січ. 2019

День пам'яті Героїв Крут

У вівторок, 29 січня, в Україні відзначають День пам'яті Героїв Крут – київських школярів і студентів, учасників бою з підрозділами Червоної Гвардії 29 січня 1918 року. Тож сьогодні під час тематичних заходів учні нашої школи поринули у вирій тих трагічних подій української історії.
29 січ. 2019

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.Тож учора в нашому закладі пройшли заходи, присвячені трагічним подіям тих часів.
26 січ. 2019

Клуб вихідного дня

Сьогодні, 26 січня, до наших вихованців, які через погодні умови й з інших причин залишились в закладі на вихідні, завітали гості з виставою та розважальною програмою. Крім цього, діти отримали заряд бадьорості та енергії від снігових розваг.
25 січ. 2019

Кольоровий Тиждень початкових класів. День п'ятий

Останній день Тижня початкових класів, 25 січня, як і всі попередні дні, мав власний колір, сьогодні він був синій: колір спокою,чистоти, води, якою наповнені річки, моря, океани і без якої життя на Землі було б неможливим. Тому цього дня у 4-му класі пройшов незвичайний інтегрований урок-дайвінг ( від анг. diving - пірнання)
24 січ. 2019

Кольоровий Тиждень початкових класів. День четвертий

Сьогодні, 24 січня, у наших найменших школярів пройшов четвертий день кольорового Тижня початкових класів. Девіз дня був таким: "А четвер в нас - день ЗЕЛЕНИЙ, ніжний, лісовий, приємний".

День Соборності України

Минулого вівторка, 22 січня, українці відзначали День соборності України— офіційне державне свято, яке було встановлене в 1999 році на честь факту об'єднання Придніпровської і Західної України в єдину державу.
23 січ. 2019

Майстер-клас з виготовлення смайликів "Мiй настрiй"

В середу, 23 січня, як вже повідомлялось, в початковій школі нашого закладу був день жовтий - сонячний і теплий, хоч за вікном і була справжня зимова віхола. Тож після уроків, сповнених цього тижня кольорових знань, маленькі школярі відвідали цікавий, захоплюючий та веселий майстер-клас з виготовлення смайликів "Мiй настрiй".

Третій день Тижня початкових класів. Інтегрований урок

Не дивлячись на зимову сніжну погоду, в нашій початковій школі сьогодні було по-справжньому яскраво і сонячно. А в учнів 3-го класу сьогодні пройшов незвичайний, казковий урок, та ще й інтегрований: протягом всього уроку математика була тісно переплетена з природознавством.
22 січ. 2019

Таємниці кольорів

В "червоний" день Тижня початкових класів, тобто сьогодні, учні 3-4 класу відвідали також цікаве та пізнавальне заняття нашого шкільного психолога.