22 лют. 2019

"Дружба – найцінніший скарб".

Сьогодні, 22 лютого,в межах декади педагогічної майстерності у 5 класі нашого ліцею пройшла класна година "Дружба – найцінніший скарб".
22 лют. 2019

"Корисне і шкідливе харчування"

21 лютого в межах декади педагогічної майстерності у 6-б класі ліцею пройшло інтерактивне заняття з елементами гри "Корисне і шкідливе харчування".
22 лют. 2019

Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в гостях у старшокласників

21 лютого за сприяння Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено спільний захід для учнів 8-10 класів ліцею.
21 лют. 2019

Вітання захисникам!

Сьогодні, 21 лютого, кадети 9 класу під керівництвом майора запасу Авдєєва Р.В. відвідали заходи, присвячені 75-річному ювілею від дня створення Олександрійської Гвардійської авіаційної бази (військова частина №2269).
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. В ліцеї відбувся урочистий захід, присвячений цій даті.
20 лют. 2019

Виховна година "Шкідлива п'ятірка і корисна десятка"

19 лютого в межах декади педагогічної майстерності у 8 класі ліцею пройшла виховна година "Шкідлива п'ятірка і корисна десятка", присвячена темі здорового харчування.
20 лют. 2019

Виховна година "Здоров'я та спорт поруч ідуть"

В межах декади педагогічної майстерності у 3 класі нашого ліцею пройшла виховна година "Здоров'я та спорт поруч ідуть".
20 лют. 2019

“Перші кроки в економіку”

Цікава й пізнавальна відкрита година спілкування у 7 класі “Перші кроки в економіку” пройшла сьогодні в межах тижня педагогічної майстерності.
19 лют. 2019

Година психолога "Механізми взаєморозуміння"

Сьогодні, 19 січня,в 9 класі нашого ліцею відбулась відкрита "година психолога" на тему "Механізми взаєморозуміння". Дев'ятикласники мали змогу підвищити власну психологічну компетентность з питань розвитку ефективних навичок комунікації.
19 лют. 2019

Декада педагогічної майстерності. Виховна година у кадетів

18 лютого в нашому ліцеї розпочалась декада педагогічної майстерності класних керівників і вихователів. Вчора в 9 (кадетському) класі пройшов виховний захід "Афганістан болить в моїй душі", який провів вихователь класу, майор запасу Авдєєв Р.В.