13 жовт. 2018

Клуб вихідного дня

13 жовтня,чудового, теплого вихідного дня, учні 3 – 6 класів, які залишились у школі, займались цікавими справами.
12 жовт. 2018

До Дня Захисника України

Сьогодні, 12 жовтня, учні 6-9 кадетських та старших класів нашої школи взяли участь у тематичному мітинзі , який відбувся біля Обеліску Слави селища Пантаївки з нагоди Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня.
11 жовт. 2018

Міжнародний день дівчаток

Сьогодні, 11 жовтня, у світі відзначається Міжнародний день дівчаток. Тож за ініціативи учнівського самоврядування в нашій школі теж відбулись заходи, присвячені дівчаткам.
10 жовт. 2018

Піліткам про темперамент

9 жовтня згідно плану спільної роботи школи та Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в нашій школі відбулася зустріч учнів 8-9 класів з фахівцем центру.
5 жовт. 2018

День вчителя-2018

Є професія у світі – Серце віддавати дітям! Серце вчителя безкрає, Як би він його не краяв. Сьогодні в нашій школі відбулося свято, на яке щорічно з нетерпінням чекають і діти, і вчителі нашої школи - День вчителя.
4 жовт. 2018

Всесвітній День тварин

Сьогодні, 4 жовтня, в нашій школі проведено єдиний урок, присвячений всесвітньому Дню тварин.
1 жовт. 2018

Клуб вихідного дня

У вихідний день, 29.09.18 року, ми продовжували знайомитися з казками та оповіданнями В.О.Сухомлинського та спілкувались про мир.
28 вер. 2018

Сьогодні – 100 років від дня народження Василя Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.З метою належного відзначення цієї дати та вшанування пам'яті видатного педагога в нашій школі проведено низку тематичних заходів.
20 вер. 2018

Туристсько-спортивний зліт

Сьогодні, 20 вересня, команда педагогів нашої школи на чолі з керівництвом закладу, взяли участь у відкритті та запланованих заходах першого дня туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області.
10 вер. 2018

Молодь за безпеку дорожнього руху!

Сьогодні, 10 вересня, в нашій школі стартував Тиждень безпеки дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху".