9 трав. 2018

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2018 року відзначається 73-й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні учні та педагоги школи взяли участь у пам'ятній ході до Обеліску слави селища Пантаївки та мітингу-реквіємі, що відбувся біля Обеліску слави, а також усвятковій концертній програмі, що проходила в Будинку культури селища.
6 трав. 2018

"Сузір'я-2018"

4 травня в нашій школі відбувся конкурс юних вокалістів "Сузір'я". На це яскраве та хвилююче свято завжди чекають наші співучі зірочки, адже "Сузір'я" - це чудова нагода не лише заспівати свою улюблену пісню, подарувати свій талант та поділитися емоціями з глядачами та прихильниками, а й позмагатись з ровесниками у вокальній майстерності та артистизмі.
27 квіт. 2018

Свято кадетів

Сьогодні, 27 квітня, в нашій школі відбулось Свято кадетів. На цей день наші наймолодші кадети з нетерпінням чекали та готувалися до нього від самого першого вересня, адже сьогодні їм вручали Посвідчення кадетів.
26 квіт. 2018

«Чорнобиль- важкий, болісний урок»

26 квітня, в Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу, в нашій школі відбулася низка виховних та інших пам'ятних заходів.
23 квіт. 2018

День довкілля. Всесвітній День Землі

22 квітня у світі відзначається Всесвітній День Землі. Тож 21 квітня в нашій школі проведено День довкілля в межах заходів до Дня Землі.
19 квіт. 2018

День цивільного захисту -2018

Сьогодні, 19 квітня, в нашій школі проходив День цивільного захисту. Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями та працівниками матеріалу з основ безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях.
11 квіт. 2018

Весняна толока

Ось нарешті вже прийшла справжня тепла весна, а з нею й пора весняних робіт. Тож сьогодні, 11 квітня, вся наша дружна шкільна родина вийшла на толоку.
21 бер. 2018

Тиждень профорієнтації: зустрічі з фахівцями

В межах Тижня профорієнтації та згідно плану спільної роботи школи та ОМЦССДМ м.Олександрії 20 березня відбулася зустріч учнів школи з фахівцями центру Немовим В.В. та Бережною А.І..
20 бер. 2018

Тиждень профорієнтації

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини, - завдання складне. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в сучасному суспільстві. Тож в понеділок, 19 березня, в школі стартував Тиждень профорієнтації.
19 бер. 2018

Шкільний ярмарок

Сьогодні, 19 березня,за ініціативою активу шкільного самоврядування в нашій школі пройшов веселий благодійний ярмарок, метою якого був збір коштів для облаштування кімнати відпочинку для учнів.