15 груд. 2018

ВІТАЄМО НАШИХ ЮНИХ БОКСЕРІВ!

За запрошенням Громадської організації «Дитячо-Молодіжне об’єднання «Нове покоління» 14-15 грудня група вихованців відділення боксу нашого ліцею взяла участь у відкритій першості Знам'янського району з боксу серед школярів.
13 груд. 2018

Андріївські вечорниці

Аби не порушувати дуже давню хорошу українську традицію й ненадовго поринути в минуле, в нашій школі щороку 13 грудня проходить театралізоване дійство, справжнє свято – Андріївські вечорниці. Тож сьогодні в актовій залі школи знову зібралась наша велика шкільна родина, з нетерпінням чекаючи на яскраве видовище.
8 груд. 2018

Клуб вихідного дня «Людина починається з добра»

«Людина починається з добра» - під таким девізом пройшов сьогодні день для дітей нашого ліцею, які залишились в закладі на вихідні. Сьогодення потребує не просто добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття. Саме про такі людські якості спілкувались сьогодні з дітьми наші давні друзі – представники Благодійного фонду «Серце для сиріт».
6 груд. 2018

Огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю до Дня Збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, в нашому ліцеї відбувся шкільний огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю, присвячений Дню Збройних сил України, в якому взяли участь учні 3-11-их класів.
6 груд. 2018

Є така професія - Батьківщину захищати

Вчора, 5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, в 10 класі нашого ліцею відбулась виховна година, присвячена військовим "Є така професія - Батьківщину захищати".
2 груд. 2018

Клуб вихідного дня

В суботу,1 грудня, дітлахи, які залишились в школі на вихідні, зустрічали зиму.
2 груд. 2018

Хочемо все знати!

На тижні, що минає, учні 3-11-х класів взяли участь в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній-2018" та в Міжнародній грі зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower».
30 лист. 2018

Ми - ЛІЦЕЙ!

Раді повідомити, що з 23 листопада 2018 року наш заклад нарешті офіційно отримав новий статус!
24 лист. 2018

Запалімо свічку пам'яті!

Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв голодоморів в Україні. Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі відбулась низка заходів, присвячених цій пам'ятній трагічній даті.
22 лист. 2018

Екскурсії до пожежно-рятувальних частин

Сьогодні, 22 листопада, в межах проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності «Мала іскра – великий вогонь!» дві групи учнів 5-6-х класів здійснили екскурсії до Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України с. Пантаївка та Державної пожежно-рятувальної частини № 11 м.Олександрії.