22 січ. 2019

100 років Соборності України

Сто років тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
22 січ. 2019

День червоний - це вівторок, він яскравий і святковий

День другий Кольорового Тижня початкових класів пройшов сьогодні в нашому закладі. Як і було заплановано, вівторок був присвячений червоному кольору і всі події відбувались під девізом "День червоний - це вівторок, він яскравий і святковий".
21 січ. 2019

Кольоровий Тиждень початкових класів

Сьогодні, 21 січня, в нашому закладі відкрився Тиждень початкових класів, на який наша малеча щороку чекає з нетерпінням. Адже впродовж цього періоду діти завжди поринають в особливу атмосферу знань, казок та пригод.
14 січ. 2019

Щедрівочка щедрувала, з Новим роком вас вітала...

Сьогодні наші вихованці щедрували й водили "козу , бажаючи людям щастя та достатку на цілий рік. Маленькі щедрівники порадували своїми щедрівками, примовляннями та традиційними сценками з козою колективи підприємств та організацій м.Олександрії
10 січ. 2019

Нова українська школа — кейси та методики

Сьогодні, 10 січня, в нашому закладі відбулося засідання педагогічної ради "Концепція Нової української школи як початок переходу від школи знань до школи компетентностей".
31 груд. 2018

Щиро вітаємо всіх з Новим 2019 роком! Нехай цей рік принесе багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла!

Щиро вітаємо всіх з Новим 2019 роком! Нехай цей рік принесе багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла.
28 груд. 2018

Новорічні пригоди принцеси Несміяни

Сьогодні, 28 грудня, до нашої шкільної оселі завітала ціла хурделиця добра та щастя, теплих радісних посмішок. Феєричним, вражаюче яскравим та незабутнім театралізованим музично-розважальним дійством для учнів 3-5-х класів завершився цикл новорічних заходів в нашому закладі.
27 груд. 2018

Новорічний вечір для старшокласників

Новорічні свята є радісною подією для всіх - і дорослих, і дітей, усі вірять, що це саме той час, коли збуваються мрії. Вірять в це і наші однадцятикласники, які підготували та провели сьогодні новорічний вечір для учнів 9-11-х класів.
27 груд. 2018

"Новорічний калейдоскоп". Свято для учнів 6-8-х класів

Сьогодні, 27 грудня, в нашому закладі розпочались яскраві новорічні заходи. Веселим, енергійним та по-справжньому казковим дійством розпочалось святкування нового року в учнів 6-8-х класів.
26 груд. 2018

Вітання нашій юній вокалістці!

Вітаємо нашу маленьку талановиту вокалістку Іринку Переверзєву з ІІІ місцем в міському фестивалі-конкурсі "Дивограй"!