Клуб вихідного дня

24 лют. 2019
Пташкам ми насиплемо у годівничку І крихти смачненькі, пшоно і пшеничку! Щоб птиці щоранку могли прилітати І співом веселим весну зустрічати!

Пташкам ми насиплемо у годівничку
І крихти смачненькі, пшоно і пшеничку!
Щоб птиці щоранку могли прилітати
І співом веселим весну зустрічати!
Як ми вже неодноразово писали, у вихідні дні наші вихованці не просто відпочивають, а й займаються різними цікавими та корисними справами.
Вчора діти провели акцію "Нагодуй синичку". Хоч весна вже близько, холоди все ж не поспішають відступати. А тому аби пташки могли своїм веселим співом розважати світ, діти перевірили та підремонтували годівнички, які розвісили на деревах ще восени, поклали свіжих "пташиних харчів" в кожну з них.
Крім цього, як завжди, на малечу чекали й творчі справи: діти виготовили сонечко до свята Масниці, яке відбудеться в ліцеї наступного тижня. Ну і які ж вихідні без ігор та мультиків? Звичайно ж охочі грали в настільні та рухливі ігри, дивились улюблені мультфільми.