МІННА БЕЗПЕКА

Навчаємося мінної безпеки всією родиною

Знання правил безпечної поведінки рятує життя!

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

ПРАВИЛА МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.
Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну.
У цьому відео від Dovidka.info та МінРеінтеграції – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. І батьки, й учителі можуть використовувати фільм як урок із мінної безпеки для дитини. Під час війни це важливі знання, якими варто поділитись.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

У містах, де проводились бойові дії, сапери щодня вилучають тисячі вибухонебезпечних предметів, які бувають різних видів, форм та розмірів, але всі – однаково небезпечні. Тож варто знати, як себе поводити поруч з ними, щоб не постраждати, а також уміти розрізняти такі предмети в кущах, траві чи на землі.