22 січ. 2016

Єдиний Урок Соборності "Єднання заради Незалежності"

Сьогодні, 22 січня 2016 року, першим уроком в актовій залі нашої школи був проведений Єдиний Урок Соборності "Єднання заради Незалежності" . Метою уроку було донести до вчителів та учнів ідеї соборності, єдності та суверенності держави головної умови розвитку незалежної України; звернути увагу на тяглість українських державотворчих традицій;поглибити знання учнів про події Української революції 1917 – 1921 років як важливого досвіду державотворення;сприяти формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів.
22 січ. 2016

Вітаємо з Днем Соборності України!

Вітаємо з Днем Соборності України! День Соборності – всенародне свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акта возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності став відзначатися з 1999 року.
15 січ. 2016

Вітаємо переможця!

9-10 січня 2016 року проведено ІІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Серед них і учень нашої школи - Хирса Олег, шестикласник ,із почесним першим місцем.
12 січ. 2016

Показники успішності учнів за І СЕМЕСТР 2015/2016н.р.

Підведено підсумки та складено рейтинги навчальних досягнень серед учнів 3-11 кл. за І семестр 2015-2016н.р., як в цілому по школі, так і в розрізі класів та учнів. Про це було повідомлено на загальношкільній лінійці на початку другого семестру.
11 січ. 2016

Як ми ліпили сніговиків

Цього року на свята зима нас порадувала м'яким і пишним сніжком , з яким так і хочеться погратись: чи то в сніжки, чи покататись на санках з гірки, чи зліпити снігову бабу. От ми і вирішили вийти після уроків усі разом на засипане вранішнім пухнастим снігом шкільне подвір'я і позмагатись на кращу снігову фігуру.
29 груд. 2015

Адміністрація та колектив Олександрійської школи-інтернату вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Щастя, здоров'я та миру у Новому році!

З Новим роком та Різдвом Христовим!
29 груд. 2015

Новорічні свята у школі

28 груд. 2015

Про участь у телевізійній грі "12 балів" (ВІДЕО)

Про участь у телевізійній грі "12 балів"(ВІДЕО)
19 груд. 2015

Вітаємо усіх з днем Святого Миколая та наступними новорічними і різдвяними святами! Бажаємо миру й щастя!

19 груд. 2015

День Святого Миколая