День Святого Миколая

19 груд. 2015
День Святого Миколая

Протягом тижня, що минає, в нашій школі не було жодного дня без гостей та подарунків. Усі приїздили вітати наших вихованців з днем Святого Миколая. Ось і у п'ятницю, 18 грудня, з подарунками на великий святковий концерт до нас завітали гості: начальник ДФС м.Олександрії Гавренкова Тетяна Семенівна та її перший заступник Афонін Дмитро В'ячеславович, начальник Олександрійської ОДПІ Тітекіна Альона Віталіївна, представник від депутата міської ради Доджаника Володимира Васильовича, керівник Координаційного центру волонтерів Кабанова Ірина Олександрівна, наш відомий журналіст Руслан Гаврилов,а також Олександрійське телебачення. Діти зустрічали дорогих гостей гарними та запашними короваями, вітали святковими віршами та піснями, запальними і яскравими танцями, ну і звичано ж, з хвилюванням чекали на подарунки від Святого Миколая, адже увесь рік намагалися вести себе чемно.
А коли святкове дійство підходило до кінця, діти й справді отримали безляч подарунків: цукерки, морозиво, фрукти, іграшки, настільні ігри , альбоми та олівці .Від Кіровоградської громадської екологічної організації діти отримали комплекти -яскраві  шапки з шарфами, за участь у акції по збору використаних батарейок. Безліч теплих, добрих слів та побажань почули школярі від гостей. Але найзворушливішими були подарунки від війькових , учасників АТО, які через Ірину Олександрівну Кабанову, передали з фронту нашим діткам ігри, прапор України та м'ячі зі своїми підписами у знак подяки за те, що діти не раз протягом року писали їм листи, малювали малюнки , а також збирали продукти харчування, та інші необхідні речі. Ірина Олександрівна показала на великому екрані усім присутнім фото з АТО, як бійці живуть на передовій, як вони підписували м'ячі, як збирали ігри й інші подарунки, які вони купили нашим дітям , отримавши зарплату. А ще зворушливішим виявився момент, коли директор школи-інтернату Т.Є. Сорокун набрала номер телефону одного з морських піхотинців, який приїздив у жовтні до нашої школи, і він підняв слухавку! Усі присутні у залі почули слова привітання від нашого захисника! Святий Миколай і справді зробив Чудо! Нехай же він оберігає усіх наших захисників, нехай вони усі повернуться живими, нехай в нашій країні настане мир! Зі святом усіх!