Новорічні свята у школі

29 груд. 2015
Новорічні свята у школі

Швидко промайнув перший семестр нового навчального року і ось уже Новий рік на порозі.
25 грудня в нашій школі-інтернаті пройшли новорічні свята для усіх учнів , яких діти з нетерпінням чекали й до яких завзято готувались.Так, для 1-3класів проведено казковий новорічний ранок, протягом якого відбувалась справжня новорічна вистава з піснями, танками, іграми , ну і звичайно ж , подарунками від Діда Мороза і Снігуроньки. А учні 4-7 класів мали нагоду взяти участь у новорічній гумористично-розважальній конкурсній програмі, під час якої змагались "снігуроньки" за звання Снігуронька року. Учні ж 9-11 класів підготували й провели новорічний вечір, з піснями, танцями, гумористичними конкурсами , який завершився святковою дискотекою.