15 лют. 2018

"Стрітення"

З метою розширення знань учнів про давні народні традиції 15 лютого у початковій школі відбулося театралiзоване свято "Стрітення" та тематичний конкурс малюнків.
15 лют. 2018

Інтегрований урок – сюрприз

Нестандартний інтегрований урок –сюрприз з математики та природознавства пройшов у 2 класі нашої школи 15 лютого в межах Тижня початкових класів.
14 лют. 2018

"Вчимося спілкуватися - секрети дружби"

14 лютого в межах тижня початкових класів соціальний педагог провела заняття з учнями 2-4-х класів на тему "Вчимося спілкуватися, секрети дружби".

Святкова розважальна пограма

14 лютого у світі відзначається День Св.Валентина. Оскільки свято набуло популярності і в Україні й вийшло за межі дня закоханих, то змінились підходи до його святкування.

Конкурс на кращий зошит

Сьогодні в початковій школі розпочала свою "експозицію" виставка кращих зошитів. Але це ще й конкурс, до якого малеча готується від самого першого вересня.

Інтегрований урок у 3-му класі

14 лютого в межах Тижня початкових класів, був проведений відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 3-му класі.
13 лют. 2018

"Хай панує в світі дружба й доброта"

Ще один цікавий захід відбувся сьогодні в початковій школі, вже після уроків. Тема заняття: "Хай панує в світі дружба й доброта"
13 лют. 2018

Відкритий урок природознавства в 4 класі "Весняні зміни в неживій і живій природі"

Як ми вже повідомляли, учора в нашій школі розпочався Тиждень початкових класів. Тож, як завжди, ми продовжуємо хроніку подій та заходів. Сьогодні в межах тижня в 4 класі пройшов відкритий урок природознавства за темою "Весняні зміни в неживій і живій природі".

"Життя- найвища цінність"

Сьогодні, 13 лютого, в 11-му класі відбулась година спілкування на тему "Життя- найвища цінність". Епіграфом до бесіди був мудрий афоризм: “Молодість – це скарб, що містить усе”.
12 лют. 2018

“Найбільше багатство - здоров’я”.

12.02 в школі розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему:“Найбільше багатство - здоров’я”.