16 лист. 2017

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

15 листопада в Олександрійській школі –інтернаті відбулася VIIІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус».
15 лист. 2017

"Королева осені"

Сьогодні в нашій школі пройшов конкурс «Королева осені». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. Учасниці конкурсу, учениці з 5 по 10 клас, продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року.
13 лист. 2017

Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай"

У понеділок ,13 листопада, в нашій школі відбулося закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай".
10 лист. 2017

Протягом тижня вихователям, класоводами, класним керівникам були проведені цікаві форми виховних заходів в класах, театральні вистави, виставки учнівських робіт, рольові та ділові ігри, змагання, зустрічі з представниками Державної пожежної – рятувальної частини № 9 селища Пантаївка.
10 лист. 2017

Екскурсії до пожежно-рятувальних частин

В межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Сірники не чіпай – вогонь не закликай" 7 листопада учні 2 – 4 класів відвідали ДПРЧ № 9 смт. Пантаївки , а 9 листопада учні 5- 8 класів відвідали ДПРЧ № 11 м. Олександрії.
9 лист. 2017

День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, в нашій школі відбулась низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.
7 лист. 2017

ПРОГРАМИ ЗНО-2018 З УСІХ ПРЕДМЕТІВ

Центр оцінювання якості освіти оприлюднив програми ЗНО-2018. На сайті центру розміщено як самі програми зовнішнього незалежного оцінювання, так і актуальні характеристики сертифікаційних робіт та критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
6 лист. 2017

Сьогодні, 6 листопада, в нашій школі стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай - вогонь не закликай!".
6 лист. 2017

Сьогодні, 6 листопада - Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Тож на традиційній щотижневій шкільній збірці дітям розповіли, що цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 5 листопада 2001 року.
24 жовт. 2017

Екскурсія до міста Запоріжжя

З метою вивчення історії рідної країни учні нашої школи відвідали столицю українського козацтва – місто Запоріжжя. Екскурсійна подорож була цікавою, захоплюючою та дуже насиченою.