Інтегрований урок – сюрприз

15 лют. 2018
Нестандартний інтегрований урок –сюрприз з математики та природознавства пройшов у 2 класі нашої школи 15 лютого в межах Тижня початкових класів.

Урок проходив з елементами інтерактивних та інформаційних технологій. Тема уроку була об'ємна: "Вправи на закріплення таблиці множення числа 5. Розв’язування задач на збільшення та зменшення числа в кілька разів. Повернення із вирію перелітних птахів."
Будуючи його, вчителька ставила за мету закріплювати знання табличного множення числа 5; удосконалювати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі на збільшення та зменшення числа в кілька разів; розширити знання учнів про перелітних птахів, особливості їх весняного прильоту; розвивати логічне мислення; формувати вміння давати оцінку своїм знанням; виховувати турботливе ставлення до птахів. Протягом уроку діти розгадували загадки, ребуси, працювали самостійно, в парах, групах. Також охоче виконували багато цікавих та незвичайних вправ і завдань: «Пташка видзьобала число»,«Гронування»,«Допоможи шпаку долетіти до шпаківні»(усний рахунок),«Знайди зайве», та інші.
Учні впоралися з усіма завданнями, працювали дружно і старанно, після виконання кожного із завдань перед ними відкривалась одні літера , тому у кінці уроку для них і справді відкрився сюрприз: з відкритих літер склалось слово "РОЗУМНИКИ".