6 черв. 2018

Табір відпочинку-2018. День Італії та Франції

6 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Італії та Франції. Розпочався день з зарядки та трудового десанту, а далі - цікаві тематичні події.
5 черв. 2018

Літній табір. День Індії та Греції

5 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі « Струмок» - День Індії та Греції .
4 черв. 2018

Літній табір. День Китаю та Румунії

4 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Китаю та Румунії.В першій половині дня всі заходи були пов’язані з Китаєм, друга - з Румунією.
1 черв. 2018

Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

1 червня в нашій школі пройшов останній день військово-польових зборів в межах обласного військово-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини".
1 черв. 2018

Міжнародний день захисту дітей

1 червня усе людство святкує Міжнародний день захисту дітей. У цей день дорослі намагаються створити малечі святковий настрій, влаштувати справжнє свято дитинства. Для дітей організовують різні ігри та розваги, конкурси, перегляди нових фільмів і ще багато цікавого, чим люблять займатися діти. У пришкільному таборі "Струмок " цей день теж пройшов весело.
31 трав. 2018

Табір відпочинку-2018. День третій

31 травня 2018 року за планом в пришкільному таборі « Струмок» проходив День Австралії.
31 трав. 2018

Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

Сьогодні, 31 травня, в нашій школі продовжив свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту #Захисник_Кіровоградщини. І знову, як і вчора, у наших майбутніх захисників день був насичений враженнями від тренінгів та навчань.
30 трав. 2018

Другий день пришкільного табору відпочинку

В той час, як учні кадетських класів тренувались у військовій справі, життя пришкільного табору відпочинку "Струмок" теж вирувало. І сьогодні за планом у таборі був День України.
30 трав. 2018

Військово-патріотичний табір «Захисник Кіровоградщини»

Сьогодні, 30 травня, на базі нашої школи розпочав свою роботу військово-патріотичний табір для учнів 5-9 кадетських та 10 класу в межах проекту "Захисник_Кіровоградщини".
29 трав. 2018

Відкриття табірної зміни

НУ, НАРЕШТІ !!! ☺ Канікули, канікули весела пора, Їм так радіє уся дітвора, Літо настало – тепло принесло, Холоду на дворі, як і не було. Галас на річці, галас у дворі, Дітвора радіє чудовій цій порі, Як же не радіти, як не веселитись, Невже можна літом хоч хвильку журитись.