12 лют. 2018

"Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись"

Театральним дійством відкрився сьогодні, 12 лютого, тиждень початкових класів, який цьогоріч буде проходити під гаслом "Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись".
8 лют. 2018

Свято у школі

Сьогодні, 8 лютого, в нашій школі-інтернаті відбувся святковий концерт, приурочений річниці першої Посвяти в кадети та Дню народження школи.
5 лют. 2018

80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 5 лютого, в нашій школі відбувся загальношкільний захід, присвячений 80-річчу від дня народження В’ячеслава Чорновола.
1 лют. 2018

Ми раді вітати гостей!

Сьогодні, 1 лютого, до нашої школи завітали учні та вчителі НВО "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ I-II ступенів - школа мистецтв"Олександрійської міської ради.
5 січ. 2018

УВАГА! ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ УРОКІВ НА ІІ СЕМЕСТР

❗❗❗ДО УВАГИ НАШИХ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ❗❗❗ З 9 СІЧНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗКЛАД УРОКІВ. ОЗНАЙОМТЕСЬ ЗІ ЗМІНАМИ, БУДЬ ЛАСКА. ЧЕКАЄМО НА ВАС У ВІВТОРОК, 9 СІЧНЯ!
31 груд. 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо добра,миру і злагоди!!
23 груд. 2017

Новорічні свята

21-22 грудня в нашій школі пройшли новорічні свята для учнів 2-4-х, 5-7-х та 8-11-х класів.
19 груд. 2017

День Святого Миколая

Від хати до хати біленьким сніжком Ходить Святий Миколай із мішком, Приносить дарунки дітям на втіху, Радості море і щирого сміху! Перше зимове свято, якого діти чекають з нетерпінням, до якого готуються особливо старанно,- це свято Святого Миколая. Тож сьогодні, 19 грудня, в нашій школі відбулось дійство,пов'язане саме з Днем Святого Миколая.
17 груд. 2017

День відкритих дверей в педагогічному університеті (ЦДПУ ім.Винниченка)

Кожної третьої суботи щомісяця учні нашої школи, слухачі Кіровоградської МАНУМ, відвідують у своїх наукових керівників консультації у м.Кропивницький, які зазвичай проходять в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В.Винниченка. Цього разу, 16 грудня, окрім консультацій нашим старшокласникам випала чудова нагода побувати на заході, який наразі є корисним і важливим для майбутніх студентів, - Дні відкритих дверей.
15 груд. 2017

ВІТАЄМО НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ!

Сьогодні, 15 грудня, завершились вибори Президента школи (шкільного самоврядування). За результатами підрахунку голосів посаду Президента виборов Богдан Валінькевич, учень 9 кадетського класу.