"Життя- найвища цінність"

13 лют. 2018
Сьогодні, 13 лютого, в 11-му класі відбулась година спілкування на тему "Життя- найвища цінність". Епіграфом до бесіди був мудрий афоризм: “Молодість – це скарб, що містить усе”.

Сьогодні , 13 лютого, в 11-му класі відбулась година спілкування на тему "Життя- найвища цінність". Епіграфом до бесіди був мудрий афоризм: “Молодість – це скарб, що містить усе”. І справді, цієї пори в руках людини – її майбутнє. Які ідеали вона обере, якими знаннями, силами, здоров’ям запасеться, наскільки загартує волю – таким і буде її подальше життя. Тож сьогодні старшокласники спілкувались один з одним, з класним керівником та з гостями про сенс і цінність власного життя.Учні вкотре почули про необхідність берегти себе, своє здоров'я та життя, не завдавати навмисно самоушкодження ні за яких обставин, якими б складними вони не були.
На захід були запрошені шкільні психолог та соціальний педагог , які провели з учнями класу тренінг "Життя - це щастя" . Це заняття дало змогу дітям розкрити значення і цінність життя людини, вчилися бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі, позитивно мислити. А вправи "Сонечко" та "Найкраще, що я вмію робити" допомогли підвищити самооцінку учнів.