Інтегрований урок у 3-му класі

14 лют. 2018
14 лютого в межах Тижня початкових класів, був проведений відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 3-му класі.

Відкритий інтегрований урок з математики та природознавства у 3 класі був проведений сьогодні, 14 лютого, в межах Тижня початкових класів. Метою цього уроку-подорожі було розширити знання дітей про рослини, розширити знання дітей про рослини, вчити спостерігати за змінами в житті рослин, закріпити знання про зовнішню будову рослин. Хід уроку та дібрані завдання були направлені на те, аби продемонструвати залежність рослин від неживої природи;поглибити і розширити поняття "дерева", "кущі", "трав'янисті рослини", "ліс", "парк".Розгадуючи загадки, учні повторили способи розповсюдження насіння і плодів. А цікаві та творчі завдання виховували у дітей бережливе ставлення до рослин. Виконуючи інтегровані завдання,учні набували вмінь додавання і віднімання трицифрових чисел, вчились застосовувати зв`язок дій віднімання та додавання для розв'язування задач і виразів, розв`язувати задачі на дві дії, що включають знаходження суми двох і трьох доданків. Ігрові елементи уроку формували в дітей математичну культуру під час усного і писемного мовлення, розвивали логічне мислення , уяву, спостережливість та вміння працювати в колективі та в групах.