“Найбільше багатство - здоров’я”.

12 лют. 2018
12.02 в школі розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему:“Найбільше багатство - здоров’я”.

12.02 в школі розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему:“Найбільше багатство - здоров’я”, який триватиме до 16.02.
12 лютого під час лінійки відкриття присутніх ознайомили з планом тижня, а агітбригада 7 класу поділилась змістовною, пізнавальною й цікавою інформацією щодо шляхів збереження здоров’я. Протягом заходу учні школи переглянули відеоролики « Здоровий спосіб життя. 10 фактів про те, чому треба вести здоровий спосіб життя» та «Здорові звички – здоровий спосіб життя!». По закінченні інформаційної частини всім учням школи було запропоновано виконати разом веселі вправи (фізкультхвилинку) у супровді бадьорої та веселої музики. Діти охоче підхопили демонстровані ведучими рухи, завдяки яким набралися гарного настрою та зарядилися енергією.
Після заходу в класах розпочалась підготовка до конуксу малюнків, постерів та санбюлетенів за темою тижня.