30 лист. 2017

Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

Сьогодні, в останній день листопада, в нашій школі відбулася II Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури«Sunflower»! Участь у грі взяли 63 учня 5-11 класів. Дякуємо Вам, учасники-ерудити!
27 лист. 2017

Підсумки Тижня науки і техніки

Сьогодні, 27 листопада, на щотижневій лінійці були підбиті підсумки Тижня науки і техніки та оголошені імена найкращих знавців точних та природничих наук.
24 лист. 2017

Незабутня зустріч з письменницею О.Забужко

Минулого четверга учні та педагоги Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відвідали літературний вечір, присвячений творчості Оксани Забужко, письменницi, поетеси, фiлософа, культуролога.
24 лист. 2017

День пам’яті жертв Голодомору

На підвіконні палахтить Скорботи полум’я священне – То свічка пам’яті горить За всіх безвинно убієнних... Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі відбувся цикл заходів з відзначення трагічної для українського народу дати - Дня пам'яті жертв Голодмору 1932-1933 р.р.
23 лист. 2017

Тиждень науки і техніки

Ніби мандрівники, подорожуємо ми крізь епохи та Всесвіти на сторінках науки. Поринаючи в природничі науки, намагаємось дізнатись і зрозуміти світ, що нас оточує. В таку подорож вирушили учні Олександрійської школи-інтернату під час проведення Тижня науки і техніки з 20 по 24 листопада.
21 лист. 2017

День гідності та свободи

У вівторок, 21 листопада, в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.
20 лист. 2017

Закриття Тижня української мови і літератури

20 листопада відбулося закриття Тижня української мови і літератури та нагородження його найактивніших учасників.
19 лист. 2017

Наші МАНівці в КЛАНАУ

Кожної третьої суботи місяця наші юні науковці,слухачі КМАНУМ, відвідують консультації у своїх секціях у м.Кропивницький. Цього разу, 18 листопада, керівництво Малої Академії запросило учнів на захід для старшокласників «Відкриваємо таємниці професії авіатора» , який проходив в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету.
17 лист. 2017

Родинне свято "Щедра осінь"

Сьогодні і в нашій школі відбулося традиційне яскраве і багате на емоції та враження родинне осіннє свято "Щедра осінь" для учнів початкових класів та їхніх родин.
17 лист. 2017

Пишаємось випускниками!

Сьогодні, 17 листопада, випускниця нашої школи 2017 року Анастасія Репіченко привезла подяку школі від ректора університету, до якого вступила за результатами ЗНО.