Відкритий урок природознавства в 4 класі "Весняні зміни в неживій і живій природі"

13 лют. 2018
Як ми вже повідомляли, учора в нашій школі розпочався Тиждень початкових класів. Тож, як завжди, ми продовжуємо хроніку подій та заходів. Сьогодні в межах тижня в 4 класі пройшов відкритий урок природознавства за темою "Весняні зміни в неживій і живій природі".

Сьогодні в межах тижня в 4 класі пройшов відкритий урок природознавства за темою "Весняні зміни в неживій і живій природі".Пізнавальні та навчальні завдання й вправи, які діти виконували протягом уроку, були спрямовані на розвиток ключових та предметних компетентностей: уміння вчитися, вчитися спостерігати, бачити і описувати красу навколишньої природи, складати казку за запропонованим початком, послідовно формувати власні думки і поєднувати їх у зв'язному мовленні. Завдяки майстерно підібраним вчителем вправам, учні не лише набували знань з предмету, а й збагачували свій словниковий запас, розвивали образність мислення, уяву, фантазію, спостережливість. Робота в групах, вірші, загадки та творчі конкурси сприяли також розвитку загальнокультурних та громадянських компетенцій, діти не лише отримали нові знання про природу, а зрозуміли, що значить екологічно мислити, вкотре переконались в необхідності бережливого ставлення до природи.