Конкурс на кращий зошит

14 лют. 2018

Тиждень початкових класів завжди проходить в нашій школі цікаво й насичено. Відкриті уроки, виховні заходи, конкурси й вікторини приносять дітям і хвилювання, і радість водночас, адже це можливість показати усій школі свої таланти як в навчанні, так і у творчості.
Сьогодні в початковій школі розпочала свою "експозицію" виставка кращих зошитів. Але це ще й конкурс, до якого малеча готується від самого першого вересня. І як же радісно сьогодні сяяли дитячі оченята, коли побачили на виставці власні зошити! З якою гордістю показували свої охайні, чистенькі зразкові сторінки учні, чиї зошити потрапили до "експозиції"!