"Хай панує в світі дружба й доброта"

13 лют. 2018
Ще один цікавий захід відбувся сьогодні в початковій школі, вже після уроків. Тема заняття: "Хай панує в світі дружба й доброта"

Ще один цікавий захід відбувся сьогодні в початковій школі, вже після уроків. Вихователі початкової ланки провели з учнями різних класів спільне заняття, присвячене Дню Святого Валентина. І хоч це свято прийшло до нас з інших країн, його встигли полюбити і дорослі, й дітлахи. В нашій країні воно набуло нових рис і особливостей, вийшло за межі романтичних стосунків. Напередодні свята усі готують подарунки, в які вкладають любов і тепло душі, не лише коханим, а й друзям та близьким людям. Тож сьогодні протягом практичного заняття, дітям було запропоновано виготовити валентинки в техніці 3D. З сяючими очима діти уважно слухали та стежили за педагогами, які демонстрували їм процес виготовлення "сердечного" подарунку до завтрішнього свята. Напевно кожен з дітей уявляв, як зрадіє мама чи тато, сестричка чи братик, друг чи подружка, вчителька чи вихователька, коли отримає в подарунок "серце", сповнене любові й доброти.